O nas

NASZA MISJA

"Inspirujemy do rozwoju i działania"

 

Realizujemy ją od 2011 roku poprzez organizację wycieczek i obozów dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz szkoleń dla firm i organizacji.

NASZA HISTORIA

Według nas najważniejszym wyzwaniem, przed którym stoi uczestnik naszych wyjazdów jest prowadzenie aktywnego, pełnego relacji z innymi, inspirującego życia.

Nasze aktywne wyjazdy inspirują do rozwoju i pobudzają do działania. Pozostawiają efekt w postaci przeżyć, które są sednem naszej metody pracy oraz zadowolonych, poszukujących i tworzących trwałe relacje uczestników. Wiemy to od Was. Cieszy nas, kiedy po wyjazdach mówicie nam o swojej satysfakcji z dokonanego wyboru i planujecie z nami kolejne przygody. Otwarty kontakt i zaangażowanie pozwalają nam organizować kolejne wydarzenia, na które czekacie. Dziękujemy za zaufanie.

Działamy od 2011 roku – wtedy powstała nazwa, logo, pierwsze programy, działania. W 2012-2013 – pierwsze wycieczki, ogniska, eventy, szkolenia. Zimą 2014 przeprowadziliśmy pierwsze zimowiska. Latem 2014 – pierwsze obozy letnie i półkolonie. Okres od 2015 do 2019 roku to czas bardzo szybkiego rozwoju, tworzenia nowych produktów i zdobywania nowych klientów. Systematycznie rozwijamy ofertę dla osób dorosłych. Od początku istnienia prowadzimy szkolenia dla firm i organizacji oraz organizujemy wycieczki dla osób dorosłych . Od trzech lat organizujemy Narty dla dorosłych uczestników ( Tatry, Beskidy i Karpaty (Bukovel ma Ukrainie).

„Kijem po Mapie” to propozycja aktywnych i ciekawych wyjazdów dla dorosłych oraz rodzin, podczas których szczególny akcent kładziemy na komfort pobytu i wypoczynku. Rozwój zasługuje na komfort i dobrą atmosferę. Wiemy o tym, i chcemy dać to uczestnikom naszych wyjazdów.

 

Jesteśmy dla Was i dla Was się rozwijamy. Wybierzcie się z nami w podróż.

 

Przeżyjcie Przygodę i Złapcie Wytchnienie!